Ultimele oferte imobiliare
- 45 m2
- 2 camere
- 1 bai
- 48 m2
- 2 camere
- 1 bai
- 39 m2
- 1 camere
- 1 bai
- 68 m2
- 3 camere
- 2 bai
- 56 m2
- 2 camere
- 1 bai
- 68 m2
- 3 camere
- 1 bai
- 65.6 m2
- 3 camere
- 2 bai
- 62 m2
- 3 camere
- 1 bai
- 500 m2
- 54 m2
- 2 camere
- 1 bai
- 43 m2
- 1 camere
- 1 bai
- 195 m2
- 5 camere
- 3 bai
- 40 m2
- 1 camere
- 1 bai
- 70 m2
- 3 camere
- 1 bai
- 54 m2
- 2 camere
- 1 bai
- 72 m2
- 3 camere
- 2 bai
- 92 m2
- 3 camere
- 2 bai
- 44 m2
- 2 camere
- 1 bai
Oferte promovate
Apartament | 4 camere | dressing | parcare | Tractorul
Tractorul, Brasov
1.050 EUR
- 4 camere
- 2 bai
- 116 m2
Apartament modern | 3 camere cu 2 bai | parcare subterana | Tractorul
Tractorul, Brasov
650 EUR
- 3 camere
- 2 bai
- 72 m2
Apartament 2 camere decomandat cu parcare si boxa Avantgarden 3
Avantgarden, Brasov
430 EUR
- 2 camere
- 1 bai
- 48 m2
Garsoniera moderna | Qualis 2 | 40 mp + balcon Tractorul Coresi
Tractorul, Brasov
119.900 EUR
- 1 camere
- 1 bai
- 40 m2
Apartament 2 camere | 2 bai | LUX | Parcare | Tractorul
Tractorul, Brasov
750 EUR
- 2 camere
- 2 bai
- 83 m2
Apartament premium 2 cam si parcare Subterana Inclusa Noble Residence
Astra, Brasov
154.900 EUR
- 2 camere
- 1 bai
- 54 m2
COMISION 0% | Apartament 2 camere | Decomandat | Parcare inclusa
Tractorul, Brasov
121.900 EUR
- 2 camere
- 1 bai
- 44 m2
Apartament 2 camere decomandat | parcare proprie | centrul Civic
Centrul Civic, Brasov
449 EUR
- 2 camere
- 1 bai
- 54 m2
Apartament tip penthouse | 3 camere + parcare | View deosebit | Kasper
Tractorul, Brasov
2.000 EUR
- 3 camere
- 2 bai
- 92 m2
COMISION 0% | Casa individuala 4 camere cu garaj si curte | Sanpetru
Sanpetru
184.900 EUR
- 4 camere
- 2 bai
- 134.3 m2
Testimoniale